Виробництво

Фабрика „ДезоМарк” новозбудоване спеціалізоване виробництво, яке введено в експлуатацію 16 вересня 2002 р. Починали ми з розливу (фасування) готових рецептур однієї з німецьких компаній, потім розводили концентрати німецького виробництва і розливали (фасували) їх під оригінальними німецькими назвами. Починаючи з 2010 р. фабрика виробляє за власними рецептурами з сировини провідних світових виробників (таких, як Lonza, BASF, Akzo Nobel, Arch Chemicals, DOW, Clariant, Rokita PCC, Cognis) рідкі дезінфекційні, антисептичні та мийні розчини торгової марки „Фамідез®” (як концентрати, так і готові до застосування) для лікувально-профілактичних закладів, харчової та фармацевтичної промисловості, транспорту, сфери сервісу (готелі, хостели, заклади ресторанного господарства), рекреаційних закладів (сауни, басейни, фітнес-центри, тренажерні зали тощо) і т.інш.
На фабриці запущено у виробництво дві лінійки продуктів:
  • Засоби для дезінфекції: Фамідез® Дезодерм, Фамідез® Дезодерм забарвлений, Фамідез® Деконтадез, Фамідез® Деконтадез забарвлений, Фамідез® Деконтасофт, Фамідез® Форте, Фамідез® АФ, Фамідез® АФ New, Фамідез®, Фамідез® Санокварт, Сано Борербад, Фамідез® Ендо, Фамідез® Комбі, Саноксіл 100, Саноксіл 004, Саноксіл 006, Саноксіл 010, Фамідез® Кухня, Фамідез® Ванна, Фамідез® Універсал.
  • Мийні засоби (побутова хімія) та спеціальні мийні засоби (для клінінгових компаній) ТМ „Фамідез®”* та „Санософт®”*- очищуючі та мийні засоби для поверхонь всіх типів, для харчоблоків, кухонь, скла, плитки,туалетів, універсальні тощо. Потужність фабрики 200000 літрів продукції в місяць.
* Зареєстровані торгові марки фабрики
Персонал: до 50 чол. Площа виробничих та офісних прищень фабрики 1200 кв.м. Усі приміщення збудовані згідно стандартів GMP. Фабрика розташована на площі 1,3 гектара землі, поблизу м.Новояворівськ, 20 км від кордону з Польщею. За своєю економністю, ефективністю та безпекою для довкілля та персоналу всі дезінфекційні засоби, що випускає фабрика „ДезоМарк”, відповідають сучасним вимогам, не містять хлору, фенолу, не мають запаху, не агресивні до поверхонь. Спеціалізовані препарати придатні для знезараження з одночасним миттям будь-яких поверхонь, хірургічних та стоматологічних інструментів, анестезійно-наркозних матеріалів, ендоскопів, вимоги до ступеня знезараження яких дуже високі. Ціла низка спеціальних засобів призначена для дезінфекції або миття рук та шкіри, в тому числі і в побуті, дезінфекції та/або миття кухонних блоків, ванних приміщень, тощо.


Всі мийні засоби відповідають вимогам Технічного регламенту мийних засобів. Вся продукція зареєстрована згідно чинного законодавства. За показником „ціна-якість” продукція „ДезоМарк” гідно конкурує з аналогічними засобами інших виробників і здатна задовольнити практично всі вимоги вибагливого споживача.

Виробництво сертифіковано та відповідає вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 "Системи управління якістю.Вимоги."

Отримати сертифікат у найкращій якості можна тут